abc-smoothie

Banery reklamowe katowice

nasz kraj tonie w reklamach

Przestrzeń publiczna w naszym kraju pozostawia bardzo wiele do życzenia. W znacznym stopniu jest to oczywiście wywołane długim czasem komunizmu, który wypaczył nie tylko wizerunek ulic, jednostek mieszkalnych, ale też sposób postrzegania dobra wspólnego przez nas samych. I w tym miejscu na nieszczęście wypada skupić uwagę na jedną sprawę, którą dosyć łatwo dałoby się u nas naprawić, niemniej jednak tak się nie dzieje – wszechobecne, źle założone reklamy.
Z jednej strony każdy z nas w pewien sposób zauważa, iż w wielu przypadkach ulice wyglądają jak śmietniki a czasami niemal każda wolna przestrzeń pokryta jest przez przekrzykujące się równocześnie reklamy obuwia lub obróbek blacharskich. Narzekamy na to… a potem zakładamy prywatną firmę i istotnie potrzebujemy, ażeby była jak w największym stopniu dostrzegalna! No co, przecież to moja firma, moja prywatna, musi być widzialna, muszę mieć odbiorców, no co, ja nie będę miał?
I dzięki temu nasz kraj tonie, a my toniemy wraz z nią, dlatego, że ludzie ogarnięci brzydką przestrzenią stają się podirytowani oraz z czasem rozjątrzeni. Latem nie wpływa to na nas tak mocne, jednakowoż w listopadzie… Gdyby jeszcze miasta wyglądały odpowiednio, a tutaj Banery Reklamowe Katowice połyskują w neonowych odcieniach, a Ogłoszenia Gdańsk w fatalnie przystosowanych do siebie barwach. Wszyscy pragną taniej i głośniej, a niestety nie jest to właściwa droga do celu.
Na szczęście zaczyna się robić nieznacznie lepiej, jeżeli rozchodzi się o witryny. Kawiarnie a także restauracje inwestują w przyciągający szyld, zgodny z normami estetyki, albowiem wiedzą, że jeśli będzie on badziewny, nie przyciągnie nadto wielu klientów. Ich ulotki też stają się coraz lepsze. Czas, by z reklamami firm stało się tak samo.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

losamigos