scenasystem

Długopisy reklamowe z nadrukiem

Zdobyć przychylność wyborców

Politycy za wszelką cenę pożądają podbić stanowisko, na które kandydują. Zgodność z rzeczywistością jest taka, że nie zawsze się na nie nadają, jednak nie to, jest dla nich najważniejsze. To sondaże, ze słupkami wstawiennictwa, lub jego brakiem- pobudzają u nich palpitacje serduszka. Nie mogąc spać- po nocach, kombinują- jak przekonać do siebie, prawdopodobnego wyborcę. Rodzai na to jest kilka: od tych rozumowych, aż po te najbardziej niedorzeczne. 
       Do tych pierwszych na pewno można zaliczyć plenerowe wyjazdy. Podczas takiego spotkania- kandydat na posła albo senatora, lansuje swój autorski program, który zamyśla realizować- w trakcie swojej czteroletniej kadencji w Sejmie. Jeżeli natomiast są to wybory parlamentarne- taka osoba nie reklamuje siebie- pojawia się wtedy z ramienia partii. Drugą dosyć sensowną metodą, są wiece wyborcze. Aranżuje się je w plenerze, najlepiej o wielkiej nawierzchni. Wyborcy są raczeni rozmaitymi specjałami z grilla a także innymi przysmakami. 
      Ostatecznie mówi się, że przez żołądek do serca. Przyszły poseł również wierzy, że takie sztuczki, chociaż troszkę przechylą szalę, na jego korzyść. Dla pewności rozdaje zebranym różnorodne gadżety, ze swoją podobizną. Mogą to być koszulki, kubki, długopisy reklamowe z nadrukiem. Nie znaczące, liczy się jedynie to, by ludzie zapamiętali jego twarz. Może się tak zdarzyć, że gdy nie będą wiedzieć- na kogo głosować- to przypomną sobie właśnie to spotkanie.
 
      Z drugiej strony, słowa w kampanii wyborczej ulatują- pozostają tylko i wyłącznie twarze. Można uciec się do podstępu oraz udając akwizytora, przekonywać niezdecydowanych wyborców lub też zostawić im ulotki za wycieraczkami aut. Pojawia się niemniej jednak ryzyko, że świńskie zagrywki, tylko i wyłącznie ich zrażą i w ogólne nie pójdą do urn.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

futurocoin