noclegi dla pracowników w Poznaniu

Ramki z nadrukiem UV siedlce

Tablice rejestracyjne z nadrukiem UV

Jesteś kierowcą, a twoje auto jest dla ciebie wiecznie dopieszczaną nawet w najdrobniejszym calu perełką? A może po prostu wypatrujesz niewielkiego prezentu dla kogoś kto posiada auto? Niezależnie od odpowiedzi oferujemy tobie zmianę designu tablic rejestracyjnych i sugerujemy nasze ramki z nadrukiem UV, które wyróżnią troszkę to rzeczowe auto na tle innych.
Masz dosyć banalnych ramek używanych do mocowania tablic rejestracyjnych? My też, w związku z tym właśnie zdecydowaliśmy wyjść odbiorcom na przeciwko i wprowadziliśmy do oferty naszej drukarni utworzone z mocnego towaru, dzisiejsze Ramki z nadrukiem UV. Dowolność nadruku pozostawiamy do dyspozycji użytkownika. Odbiorca może zlecić nam nadruk z treścią reklamową (np. nazwę z adresem oraz nr tel. mechanika) czy też osobistą jak np. swoje imię bądź pseudonim, a także fullprint w wybranym przez siebie projekcie. Nadruk realizujemy techniką cyfrowego druku UV i metodą sitodruku UV. Obie formy wykorzystujące technologię nadruku UV pozwalają na dostanie doskonałej głębi kolorów oraz żywej kolorystyki, a co za tym idzie wyrazistości oraz zniewalającej czytelności. Dodatkową zaletą takiego wydruku jest jego wytrzymałość – niestraszne mu żadne warunki atmosferyczne – deszcz czy też słońce, a nawet siarczysty mróz. Nasi wykwalifikowani pracownicy zrealizują projekt ramki ściśle stosując się do pańskich wytycznych, byście posiadali osobliwe, spersonalizowane ramki z nadrukiem UV.
Zarządzamy szerokim wachlarzem orientacyjnych wzorów, sowitą paletą barw oraz wieloma czcionkami. Do państwa wyboru należy też typ stosowanej ramki, gdyż użytkowane przez nas są przystępne w dwóch szerokościach: wąskiej  (20 mm) a w dodatku szerokiej (23 mm). Z pewnością wyszukasz w naszej ofercie coś dla siebie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

szybka pożyczka online